Podstawy Jedzenia Intuicyjnego

E-book/workbook „Podstawy Jedzenia Intuicyjnego” KUPUJĘ W SKLEPIE

#4

Publikacja ma na celu zapoznanie się z 10 zasadami jedzenia intuicyjnego wg koncepcji Evelyn Tribole i Elyse Resch.

Jedzenie intuicyjne to filozofia żywienia zakładająca, że nasz organizm ze swej natury wie najlepiej, co i w jakiej ilości jest mu potrzebne, jednak w toku wychowania, ciągłej dostępności jedzenia i w czasach gdzie króluje przemysł dietetyczny i kultura diet zagłuszyliśmy tą wewnętrzną mądrość. Wsłuchanie się w siebie i odrzucenie narzuconych z zewnątrz przekonań pozwala nam na nowo zbudować zdrową relację z jedzeniem tak, by przestało ono być źródłem problemów, a stało się naszym naturalnym sojusznikiem w  jak najdłuższym zachowaniu zdrowia i urody.

Od czego zacząć? Podstawy zdobędziesz dzięki mojej publikacji. Przy każdej regule pojawiają się ćwiczenia pomocne w wprowadzeniu jej w życie. Przedstawiam też w skrócie zastosowanie w odchudzaniu koncepcji struktur ego, która wywodzi się od Erica Berne’a (lekarza, psychoterapeuty). Bern twierdził, że nasze działania, reakcje są uzależnione od tego w jakim stanie się znajdujemy (możemy być w postawie dorosłego, rodzica lub dziecka). Na potrzeby psychodietetyki wyodrębniono podobne struktury : Opiekuna, Antropologa i Buntownika (+ sojszunika w buncie i w żywieniu). Gdy nauczysz się je rozpoznawać decyzje żywieniowe staną się prostsze.

Cena 29 zł

Kup TUTAJ lub wykonaj przelew na podane niżej dane.

Jeśli potrzebujesz fakturę – podaj dane. Zeszyt otrzymasz w ciągu doby po zaksiegowaniu wpłaty lub wcześniej po wysłaniu potwierdzenia wpłaty na ziebamalgorzataa@gmail.com

Dane: Instytut Proces, Bulwar Dedala 21/14, 54-130 Wrocław 

numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187 Tytuł przelewu: „IE + email”

Polityka prywatności -> tutaj

Polecam!

Wcześniejsze workbooki znajdziesz tutaj>klik