KONSULTACJA/SESJA INDYWIDULNA. Cena 120 zł

Odbiorca: Instytut Proces, Wrocław
Numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187
Tytuł przelewu: sesja online

Od stycznia cena sesji wzrośnie do 130 zł

KURSY ONLINE

Wokół jedzenia – kurs będący moim pierwszym kursem – jednoczesnie bestsellerem :). Ten program wsparł ponad 150 kobiet w powrocie do normalnego jedzenia! Treści są połączeniem wiedzy podstawowej i specjalistycznej. Wszystko jest spójne z filozofią jedzenia intuicyjnego. To spora dawka wiedzy i ćwiczeń, która pozwoli odzyskać wolność! Treści są podzielone na poziomy zaawansowanie (w zależności czy możesz z siebie dać minimum, optimum czy maximum zaangażowania).

 • Kurs kupisz w opcji basic (239zł) i vip (1100 zł).

Zainteresowana/y? Przeczytaj pełny opis i zakup kurs!

Kurs jest programem nakierowanym konkretnie na problematykę emocjonalnego i kompulsywnego jedzenia. Powstał na bazie specjalistycznych publikacji, doświadczenia moich podopiecznych oraz mojego własnego. Dotychczasowe kursantki oceniają program jako naprawdę pomocny!

Możesz pracować w dwóch opcjach.

 • Basic (samodzielnie: cena 259 zł)
 • Vip (w połączeniu z indywidualnymi konsultacjami: cena 1100 zł).  Podejmij decyzję i odzyskaj spokój i jedzeniową niezależność!

Kurs „Jedzenie Intuicyjne Od Podstaw”, który powstał w ramach Akademi Jedzenia Intuicyjnego jaki tworzę z psychodietetyczką Gosią Akkus

Zależało nam na tym, żeby stworzyć plan, dzięki któremu bez tracenia czasu na zbędne szczegóły będziesz w stanie zacząć naukę jedzenia intuicyjnego od razu. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i mnóstwo błędów, które my popełniłyśmy ucząc się wszystkiego same i testując co działa a co nie. Odbudowałyśmy zdrową relację z jedzeniem a potem w przekładałyśmy nasze doświadczenia na praktykę w gabinecie.

 

Jedzenie Intuicyjne, czyli program, który mocno wpłynął na nasze życia dziś wspiera nasze klientki w zmiane.

Wszystko, czego potrzebujesz by zacząć zawarłyśmy w ponad 20 nagraniach (wraz z transkrypcjami i dodatkami), które właśnie oddajemy w Twoje ręce! Opis kursu tu: https://jedzenieintuicyjneodpodstaw.pl/

Cena 389 zł

E-BOOKI I WORKBOOKI

Publikacja ma na celu zapoznanie się z 10 zasadami jedzenia intuicyjnego. CENA: 25 zł

Jedzenie intuicyjne to filozofia żywienia zakładająca, że nasz organizm ze swej natury wie najlepiej, co i w jakiej ilości jest mu potrzebne, jednak w toku wychowania, ciągłej dostępności jedzenia i w czasach gdzie króluje przemysł dietetyczny i kultura diet zagłuszyliśmy tą wewnętrzną mądrość. Wsłuchanie się w siebie i odrzucenie narzuconych z zewnątrz przekonań pozwala nam na nowo zbudować zdrową relację z jedzeniem tak, by przestało ono być źródłem problemów, a stało się naszym naturalnym sojusznikiem w  jak najdłuższym zachowaniu zdrowia i urody.

Dlaczego warto kupić mini kurs uważności?
 • Poznasz podstawowe zasady uważnego jedzenia i pytania jakie warto sobie zadawać przed, w trakcie i po jedzeniu.
 • Ułatwisz sobie wyjście z jedzeniowego chaosu czy błędnego koła odchudzania
 • Otrzymasz konkretny materiał do pracy własnej – możesz zacząć w dowolnym momencie. Oprócz teorii –  propozycja praktyki do każdej z zasad!
 • Cena w zależności od pakietu – sprawdź!

Zeszyt „Pozytywne Odchudzanie” powstał z myślą o osobach, które po raz kolejny chcą podjąć próbę odchudzania, ale tym razem z uwzględnieniem psychodietetyki.  W zeszycie nie znajdziesz spisu najlepszych diet ani listy trików odchudzających. Jest to raczej propozycja spotkania siebie ze sobą chcącą schudnąć :). Workbook zawiera sporo miejsca na Twoje odpowiedzi i przemyślenia, ale nie brakuje też konkretnej wiedzy. W zeszycie umieściłam to, od czego, jak uważam, każda odchudzająca się kobieta powinna zacząć ten proces. Przewidziany do druku. CENA: 25

Na 28 stronach:

 • Otrzymasz 11 ćwiczeń
 • Przyjrzysz się filozofi jedzenia intuicyjnego w skrócie
 • Poznasz sposoby myślenia osób, dla których jedzenie czy kwestia szczupłej sylwetki nie jest większym wyzwaniem.
 • Zapoznasz się z elementem pracy stosowanym w terapii poznawczej.
 • Poznasz cytaty kilku „mądrych głów” idealnie dopasowane do tego o czym piszę

To trzeci zeszyt ćwiczeń z serii Psychodietetycznie i Praktycznie. Workbook „Emocjonalnej Zajadaczki”. Stworzony z potrzeby podzielenia się praktyczną wiedzą z szerszym gronem kobiet. Chciałam, by te z Was, które z jakichś względów wciąż nie decydują się na indywidualną pracę nad relacją z jedzeniem, mogły skorzystać z  tych informacji i narzędzi w samodzielnej pracy. Temat emocjonalnego, kompulsywnego oraz nadmiernego jedzenia, przedstawiam w tym zeszycie z rożnych ston. Opisuję temat pod kątem naszej biologii i psychologii.