OPINIE O PRACY ZE MNĄ:

opinie bezpiośrednio na platformie znany lekarz > tu

Opinie możesz znaleźć także na serwisie oferteo > tutaj

OPINIE ZWIĄZENE Z RÓŻNYMI PROJEKTAMI (KURSY, WYKŁADY, WYZWANIA, SPOTKANIA INDYWIDUALNE)

„Dziękuję, że dzięki Tobie zrozumiałam, iż Nie Warto Obżerać się Po To żeby nie Czuć,a Trzeba zacząć Czuć, aby się Nie Obżerać! Dzięki Tobie i kursowi nauczyłam się, że mam prawo do uczuć, mam prawo być zmęczona, zła, smutna, sfrustrowana, zawiedziona… nauczyłam się nazywać te uczucia, wydobywając je po kolei z mojego wnętrza. Jedzenie nie jest już dla mnie ciepłym, szczelnym kocem przez który moje uczucia nie mogą się przecisnąć, kocem który po napadzie obżarstwa zamiast tulić ciążył, zamiast grzać palił wstydem i zażenowaniem. Pomogłaś mi go odrzucić, leży zakurzony w kącie, czasem go pewnie na chwilę nałożę, ale tylko po to aby za chwilę zrozumieć, że nie tędy droga do spokoju…
Teraz w porę potrafię zastopować, dzięki technikom, które są w Twoim kursie umiem przywołać ciało, uziemić się, poczuć że jestem i mam nad nim kontrolę! Jak wiele zależy od nas samych!”
Opinia po pracy z kursem i spotkaniami „Uwolnij się od Emocjonalnego Jedzenia”

Spotkania indywidualne:

 • Polecam szczerze Małgosię!!! Jest niezwykle ciepła i naprawdę godna zaufania! Zawsze i o każdej porze gotowa do pomocy i wsparcia! Joanna B

 • Bardzo lubię te nasze spotkania, zawsze mam o czym myśleć po”. – klientka sesji psychodietetycznych

 • „Wszystko stało się łatwiejsze, zamiast sumy drobnych porażek teraz mogę sumować drobne codzienne zwycięstwa, które sprawiają, ze odzyskałam poczucie wpływu w swoim odżywianiu.” – klientka sesji psychodietetycznych

 • „Czuję przypływ energii i nadziei (!) na zmianę, moja motywacja w skali 0-10 jest na 8 :). Dziękuję za spotkania.” Anna D – uczestniczka diet coachingu

 • „Małgosiu bardzo dziękuję Ci za Twoją uważność, wrażliwość i szacunek jaki masz dla każdego.”  Ula K

 • „Współpraca przebiegła pomyślnie, Małgosia potrafi słuchać, jest taktowna, pomocna i profesjonalna!” – Sylwia M

 • „Dziękuję za ciekawy styl.” Magdalena W – uczestniczka indywidualnych konsultacji psychodietetycznych

 • Bardzo Ci dziękuję za pomoc, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że coś takiego jak psychodietetyka istnieje, oszczędziłabym sobie wielu lat na dietach 🙂 Małgorzata K.

Spotkania „triad” i wyzwanie „5 dni z IE”

 • „Informacje i cenne wskazówki po każdym ze spotkań zostają w pamięci i są wsparciem w chwilach „słabości” (uświadomiłam też sobie z czego one wynikają). Pozytywnie mnie zaskoczyło w tych spotkaniach to, że jest coś takiego jak intuicyjne jedzenie, i że są inne drogi niż dieta i ciągłe wyrzeczenia. Wierzę, że to wszystko ma sens.

 • „Bardzo cenne, otwierające oczy spotkania w życzliwym gronie osób, które łączą podobne problemy. Małgosiu, wprowadzasz bardzo sprzyjającą pracy atmosferę bezpieczeństwa i otwartości, swoim zaangażowaniem i wsparciem sprawiasz, że zaangażowanie grupy rośnie. Triada to bardzo dobry punkt startu do tego, by zacząć zmieniać swoje podejście do jedzenia, poleciłabym każdemu, kto „zmaga się z wagą”.

 • „Odczuwanie głodu i sytosci w przypadku osób z ED jest zburzone. Całe dorosłe życie byłam przekonana że trzeba jeść…5 posiłków wg jednych albo 3 wg innych…odkrywcze jest że mogę zjeść mała przekąskę a za 2 godz coś znowu jeśli poczuje głod. Że nie muszę „jeść na zapas” ani cierpieć głodu bo pora posilku nie nastała…”

 • „Dziękuję za przybliżenie mi intuicyjnego jedzenia. Dobrej pory nie słyszałam o nim, ale widzę, że mój problem mogę rozwiązać za pomocą wiedzy jaką uzyskałam od Ciebie.

 • Jedzenie intuicyjne jest naturalnym, pierwotnym sposobem odżywiania (…). Wiele czynników zakłóca je, nasze emocje, przymuszanie do jedzenia, ekonomia, konsumpcjonizm, moda. Zatracamy intuicję w wielu sferach życia, w tym jedzenia. Wyzwanie (5 dni z IE) to refleksja, to popatrzenie na moje emocje, cofnięcie się bardzo daleko i zobaczenie jakie moje potrzeby nie są zaspokajane, i co rekompensuję sobie jedzeniem, relacją z jedzeniem.”

Wybrane opinie z kursu „Wokół Jedzenia” I i II edycja (w tym z anonimowej ankiety):

 • „Trafiłam na Ciebie przypadkiem po podcaście u Anny ale wiem, że tak miało być. (…)


  Chcę Ci podziękować! Dla mnie to wyzwolenie a Twoje treści przekazywane i na kursie i na ostatnim newsletterze bardzo mi pomogły. Dowiedziałam się czegoś o sobie i jest to kompatybilne z terapią w której teraz jestem. Tego było mi trzeba. Jeszcze raz Ci dziekuję za Twoją pracę!” Marta


 • „Dzięki kursowi zmieniłam nawyki żywieniowe, skupiłam się na tym, że jedzenie to jedzenie, a nie odpowiedź na trudne emocje, dużo się zmieniło w moim życiu 🙂 jem, kiedy jestem głodna, proste, a nie było wcześniej proste. Wydaje mi się, że teraz jem 1/3 tego, co wcześniej! No i schudłam!” 

 • „Spojrzalam na kwestie jedzenia w swieży sposob. W ciagu paru tygodni zmienilam nastawienie, wrzucilam na luz, przestalam odczuwać potrzebę nieustannej kontroli tego co i jak jem – uwierzyłam w moc swojego organizmu” 

 • „(…) skupiłam się na sobie, na tym co jest jedzeniem a co niejedzeniem. Przyjrzałam się emocjom związanym z przejedzeniem, sytością i głodem. Dzięki temu zwolniłam spiralę w jakiej jestem, mam nadzieję, że ruszę do przodu.” 

 • „Podobał mi się twój profesjonalizm, jasność przekazu, efekty, sensowne podejście skupione na ciele, a nie liczeniu kalorii i temu podobnych bzdurach”. 

 • „Mi bardzo pasuje Twój spokój i uważność i przestrzeń jaką dajesz, to daje mi wsparcie i hamuje moje emocje.”

 • „Super treści – a przeczytałam mnóstwo książek o zdrowym żywieniu i odchudzaniu. Rób to dalej, świat tego potrzebuje <3″. 

Spotkania, wykłady

 • „Byłam na wielu dietach i pracowałam z kilkoma dietetyczkami. Kwestie psychologii, a nawet psychoterapii również są mi znane. Jednak po Twoich zajęciach wiem już na pewno, że psychodietetyka to jest to coś czego ja właśnie potrzebuję. Chcę integralnego wgląd nie tylko w moją dietę, ale i w moje potrzeby. Twoje zajęcia traktuję jako zaczątek czegoś nowego. I dobrego:)” Daria- uczestniczka warsztatów ”dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli” w ramach festiwalu w CK MUZA Lubin „Wiosna Kobiet”

 • „Spotkanie było bogate w ciekawe i odkrywcze ćwiczenia, pozwalające na skupienie się i przyglądnięcie się sobie, wyciągnięcie wniosków oraz mocne postanowienie poprawy. Nie ukrywam, że było to jedno z tych spotkań, po którym moje przemyślenia nie pozostają tylko w „archiwum”, a trwają i powracają, pozwalając krok po kroku modyfikować swoje stare nawyki. (…) sposób prowadzenia zajęć, forma przedstawienia treści, ćwiczenia oraz same materiały szkoleniowe spełniły wszelkie moje oczekiwania. Prowadząca nie dominowała, stworzyła atmosferę pozwalającą na skupienie się na sobie, zainteresowała mnie spojrzeniem na ruch i zdrowie, którego jeszcze nie znałam, zainspirowała do poszukiwania nowych wiadomości; ćwiczenia były przemyślane i dobrane w taki sposób, aby każdy wyniósł z nich coś wartościowego dla siebie. Zajęcia z pewnością pozwoliły mi na postawienie kolejnego kroku w kierunku samoświadomości, a także zmotywowały i nastawiły pozytywnie do prowadzenia zdrowszego trybu życia.” Uczestniczka spotkania „Wellness coaching- twoja droga do zdrowia”.

 • „Po tygodniu czasu mogę powiedzieć, że coś takiego jak wellness coaching działa, mój zapał trwa nadal – jest aktywnie. Dziękuję za wrocławskie spotkanie i przebudzenie. Polecam! Aleksandra S. –  Klub Coacha „wellness coaching- letnie ładowanie akumulatorów”

 • „Interesuję się psychodietetyką, a ten wykład naprawdę mnie zainspirował i na dzień dzisiejszy bardzo chciałabym w przyszłości pójść właśnie w tym kierunku.”Monika W.- uczestniczka spotkania ”dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli” w ramach spotkania Koła naukowego UJ PRAGMA

 • Uczestwo w wykładzie Gosi na temat psychodietetyki uważam za cenne. Spotkanie było bardzo ciekawe – bogate zarówno w treść naukową jak i ćwiczenia praktyczne. Dowiedziałam się więcej na temat odżywiania i zobaczyłam jakie zmiany mogę od razu wprowadzić u siebie. Gosia jest osobą bardzo sympatyczną, która potrafi zadbać o komfort uczestników, a także kompetentną – podaje ciekawe przykłady i poleca książki, czy nowości dietetyczno – psychologiczne, które śledzi. Motywuje. Zdecydowanie polecam- Katarzyna Z- uczestniczka spotkań z psychodietetyką

 • „Spotkania z psychodietetyką” przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Gosia jest osobą bardzo zaangażowaną i kontaktową. Spotkania były prowadzone w formie wykładowo-dyskusyjnej. Każdy z uczestników mógł wypowiedzieć swoje zdanie co tworzyło ciekawą i wartościową dyskusję. Tematyka zajęć była interesująca i przedstawiona w ciekawy sposób.  Ania – uczestniczka spotkań.

 • „Spotkania z psychodietetyką” okazały się być ciekawym doświadczeniem. Wykłady Małgosi były interesujące, zawierały zarówno ważne informacje, jak również wiele ciekawostek. Fakt, że tematyka spotkań była różnorodna i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, skłonił do ciekawych dyskusji. Serdecznie polecam następne wykłady Gosi, których sama również nie mogę się doczekać. Aga– uczestniczka spotkań