OPINIE O PRACY ZE MNĄ:

KILKA OPINII:

 • „Dzięki kursowi zmieniłam nawyki żywieniowe, skupiłam się na tym, że jedzenie to jedzenie, a nie odpowiedź na trudne emocje, dużo się zmieniło w moim życiu 🙂 jem, kiedy jestem głodna, proste, a nie było wcześniej proste. Wydaje mi się, że teraz jem 1/3 tego, co wcześniej! No i schudłam!” Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”
 • „Spojrzalam na kwestie jedzenia w swiezy sposob. W ciagu paru tygodni zmienilam nastawienie, wrzucilam na luz, przestalam odczuwac potrzebe nieustannej kontroli tego co i jak jem- uwierzylam w moc swojego organizmu” Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”
 • „(…) skupiłam się na sobie, na tym co jest jedzeniem a co niejedzeniem. Przyjrzałam się emocjom związanym z przejedzeniem, sytością i głodem. Dzięki temu zwolniłam spiralę w jakiej jestem, mam nadzieję, że ruszę do przodu.” Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”
 • „Podobał mi się twój profesjonalizm, jasność przekazu, efekty, sensowne podejście skupione na ciele, a nie liczeniu kalorii i temu podobnych bzdurach”. Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”
 • „Mi bardzo pasuje Twój spokój i uważność i przestrzeń jaką dajesz, to daje mi wsparcie i hamuje moje emocje.”Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”
 • „Wspaniały pomysł i kurs, pełen profesjonalizm, super treści – a przeczytałam mnóstwo książek o zdrowym żywieniu i odchudzaniu. Rób to dalej, świat tego potrzebuje <3”. Z ankiety po kursie online „Wokół Jedzenia”

 

 • „Byłam na wielu dietach i pracowałam z kilkoma dietetyczkami. Kwestie psychologii, a nawet psychoterapii również są mi znane. Jednak po Twoich zajęciach wiem już na pewno, że psychodietetyka to jest to coś czego ja właśnie potrzebuję. Chcę integralnego wgląd nie tylko w moją dietę, ale i w moje potrzeby. Twoje zajęcia traktuję jako zaczątek czegoś nowego. I dobrego:)” Daria- uczestniczka warsztatów ”dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli” w ramach festiwalu w CK MUZA Lubin „Wiosna Kobiet”
 • „Spotkanie było bogate w ciekawe i odkrywcze ćwiczenia, pozwalające na skupienie się i przyglądnięcie się sobie, wyciągnięcie wniosków oraz mocne postanowienie poprawy. Nie ukrywam, że było to jedno z tych spotkań, po którym moje przemyślenia nie pozostają tylko w „archiwum”, a trwają i powracają, pozwalając krok po kroku modyfikować swoje stare nawyki. (…) sposób prowadzenia zajęć, forma przedstawienia treści, ćwiczenia oraz same materiały szkoleniowe spełniły wszelkie moje oczekiwania. Prowadząca nie dominowała, stworzyła atmosferę pozwalającą na skupienie się na sobie, zainteresowała mnie spojrzeniem na ruch i zdrowie, którego jeszcze nie znałam, zainspirowała do poszukiwania nowych wiadomości; ćwiczenia były przemyślane i dobrane w taki sposób, aby każdy wyniósł z nich coś wartościowego dla siebie. Zajęcia z pewnością pozwoliły mi na postawienie kolejnego kroku w kierunku samoświadomości, a także zmotywowały i nastawiły pozytywnie do prowadzenia zdrowszego trybu życia.” Uczestniczka spotkania „Wellness coaching- twoja droga do zdrowia”.
 • „Po tygodniu czasu mogę powiedzieć, że coś takiego jak wellness coaching działa, mój zapał trwa nadal – jest aktywnie. Dziękuję za wrocławskie spotkanie i przebudzenie. Polecam! Aleksandra S. –  Klub Coacha „wellness coaching- letnie ładowanie akumulatorów”
 • „Interesuję się psychodietetyką, a ten wykład naprawdę mnie zainspirował i na dzień dzisiejszy bardzo chciałabym w przyszłości pójść właśnie w tym kierunku.”Uczestniczka spotkania ”dlaczego jemy więcej niż byśmy chcieli” w ramach spotkania Koła naukowego UJ PRAGMA
 • Uczestwo w wykładzie Gosi na temat psychodietetyki uważam za cenne. Spotkanie było bardzo ciekawe – bogate zarówno w treść naukową jak i ćwiczenia praktyczne. Dowiedziałam się więcej na temat odżywiania i zobaczyłam jakie zmiany mogę od razu wprowadzić u siebie. Gosia jest osobą bardzo sympatyczną, która potrafi zadbać o komfort uczestników, a także kompetentną – podaje ciekawe przykłady i poleca książki, czy nowości dietetyczno – psychologiczne, które śledzi. Motywuje. Zdecydowanie polecam- Katarzyna Z- uczestniczka spotkań z psychodietetyką
 • „Spotkania z psychodietetyką” przebiegły w bardzo sympatycznej atmosferze. Pani Gosia jest osobą bardzo zaangażowaną i kontaktową. Spotkania były prowadzone w formie wykładowo-dyskusyjnej. Każdy z uczestników mógł wypowiedzieć swoje zdanie co tworzyło ciekawą i wartościową dyskusję. Tematyka zajęć była interesująca i przedstawiona w ciekawy sposób.  Ania – uczestniczka spotkań.
 • „Spotkania z psychodietetyką” okazały się być ciekawym doświadczeniem. Wykłady Małgosi były interesujące, zawierały zarówno ważne informacje, jak również wiele ciekawostek. Fakt, że tematyka spotkań była różnorodna i każdy mógł znaleźć coś dla siebie, skłonił do ciekawych dyskusji. Serdecznie polecam następne wykłady Gosi, których sama również nie mogę się doczekać. Aga– uczestniczka spotkań
 • „Czuję przypływ energii i nadziei (!) na zmianę, moja motywacja w skali 0-10 jest na 8 :). Dziękuję za spotkanie.” Anna D – uczestniczka diet coachingu
 • „Dziękuję za ciekawy styl.” Magdalena W – uczestniczka indywidualnych konsultacji psychodietetycznych
 • „Pani Małgorzata Zięba wykazała dużo ciepła, taktu, życzliwości i zaangażowania oraz stworzyła klimat efektywnej, niespiesznej współpracy. Dzieliła się najnowszą wiedzą i praktycznymi rozwiązaniami z zakresu psychodietetyki i coachingu. (…) Polecamy Panią Małgorzatę jako trenera, który reprezentuje nienaganną postawę etyczną, trenerską i wartości budujące u odbiorców poczucie bezpieczeństwa i zaufanie” Dominika Borowska-Stasica- Lider Klubu Coacha w Bielsku- Białej