Archiwalne materiały 

z wyzwania #nieodchudzamsiew2020!

Dawka specjalistycznej wiedzy!

  • Materiały ze stycznia mówią o wciąż mało popularnej teorii wagi chronionej. Tłumaczę na jej podstawię dlaczego czasami tak trudno nam schudnąć do swojego rozmiaru sprzed lat. Po przeczytaniu tego materiału moje klientki mówią, że wiele im wyjaśnił – mają efekt „ahaaa”. (10 stron)
  • Tematem lutego było jedzenie intuicyjne – a dokładniej  jego skuteczność. Wciąż istnieje sporo nieporozumień odnośnie tego czym jest a czym nie.  Ten plik utwierdzi Cię w przekonaniu, że to nie jest jakaś świeża moda a program evidenced- based czyli z udowodnioną skutecznością na wielu grupach ludzi. (15 stron)
  • W marcu pisałam o uważności w jedzeniu. W pliku znajdziesz m.in opis 7 rodzajów głodu, z którym warto pracować. Mindful eating na dobry początek. (17 stron)
  • W maju pisałam o uważności w jedzeniu. W pliku znajdziesz m.in opis 7 rodzajów głodu, z którym warto pracować. Mindful eating na dobry początek. (5 stron)
  • W czerwcu poruszyłam podejście ACT, w treściach znajdziesz ważne pytania (11 stron)
  • We wrześniu opisałam jedną z zasad intuicyjnego jedzenia. Autorki wsparły się koncepcja struktur Berna i przełożyły je na odchudzanie (13 stron)

Łącznie 71 strony specjalistycznej psychodietetycznej wiedzy!

Przelej 39 zł. Wyślij potwierdzenie przelewu na ziebamalgorzataa@gmail.com

Dane: Instutut Proces, Bulwar Dedala 21/14,  54-130 Wrocław
numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187 

Tytuł przelewu: „archiwum” + email na jaki wysłać materiały”

Polityka prywatności -> tutaj