Workbook „Emocjonalnej Zajadaczki”

Zeszyt ćwiczeń

To trzeci zeszyt ćwiczeń z serii Psychodietetycznie i Praktycznie. Workbook „Emocjonalnej Zajadaczki”. Stworzony z potrzeby podzielenia się praktyczną wiedzą z szerszym gronem kobiet. Chciałam, by te z Was, które z jakichś względów wciąż nie decydują się na indywidualną pracę nad relacją z jedzeniem, mogły skorzystać z  tych informacji i narzędzi w samodzielnej pracy. Temat emocjonalnego, kompulsywnego oraz nadmiernego jedzenia, przedstawiam w tym zeszycie z rożnych ston. Opisuję temat pod kątem naszej biologii i psychologii. 

  • To aż 40 stron skondensowanej wiedzy o emocjonalnym, nadmiernym i kompulsywnym jedzeniu, o apetycie, zachciankach, jedzenioholiźmie itp. wraz z ćwiczeniami.
  • Ćwiczeń jest aż 17! Część z nich to pakiety pytań pomagającymi uzyskać wgląd w swoją jedzeniową historię.
  • Podobnie, jak poprzedni zeszyt, jest on przewidziany do wydruku. (Tak, byś na bieżaco notowała przemyślenia i wykonywała ćwiczenia). Ponieważ nie lubię marnotrawstwa – także przestrzeni i tuszu w drukarce – nie znajdziesz tam wielu ozdobników, nie ma obrazków i zdjęć. Sam teskt pisany jest małą czcionką.
  • Prace nad tym zeszytem trwały dłużej, niż założyłam, ponieważ zależało mi by treść była napisana przystępnym, możliwie prostym jezykiem. W specjalistycznych ksiażkach, czy opisach badań często zderzamy się z naukowym żargonem. Jest kilka wartościowych pozycji na temat objadania się czy jedzenia pod wpływem emocji, jednak łapałam się na tym, że polecając je kobietom zastanawiałam się czy przez nie przebrną, bo samej nie było mi łatwo.
  • Udało mi się temat uprościć. Nie oznacza to jednak, że jest to lekki zeszyt. Wymaga zaangażowania i czasu. Dlatego oprócz opisu jak najlepiej z nim pracować, zdecydowałam się sprzedawać go także w pakiecie z moim wsparciem przy wypełaniniu go (to lepsza opcja dla osób, które same szybko tracą zapał do pracy, z mniejszą samodyscypliną).

Zanim zakupisz zeszyt poznaj wskazówki do pracy z nim:

Kup workbook

Zeszyt można zakupić w dwóch opcjach: samodzielnie oraz w pakiecie ze wsparciem przy pracy z zeszytem.

Zdecyduj, jaką opcją jesteś zainteresowana i przelej odpowiednią kwotę na podane niżej dane. Wyślij potwierdzenie przelewu na ziebamalgorzataa@gmail.com z adresu mailowego, na jaki chcesz otrzymać swój zeszyt ćwiczeń. Polityka prywatności -> tutaj

Dane: Instutut Proces, Bulwar Dedala 21/14,  54-130 Wrocław
numer konta: 18 1140 2004 0000 3602 1547 4187 

Tytuł przelewu: „zeszyt ćwiczeń 3”

 

Jak jesteś zainteresowana kupnem poprzednego workbooka „Pozytywne Odchudzanie”, to dane do przelewu są takie same, w tytule wpisz „zeszyt ćwiczeń 2”. Zobacz workbooka tutaj.

 

Po wypuszczeniu tego workbooka postanowiłam dać klientkom bonus w postaci tabelek, w których łatwo odnajdą co może oznaczać ich zachcianka. W materiale jest także lista emocji i poptrzeb, która pomaga w pracy z temetem emocjonalnego jedzenia. Nawet jeśłi nie jesteś zainteresowana kupnem workbokoa możesz pobrać te dodatkowe materiały za darmo. Pobieram <klik>