O MNIE

Nazywam się Małgorzata Zięba. Jestem psychodietetyczką i coachem. Wspieram kobiety w wychodzeniu z zaklętego kręgu diet i odchudzania. Pomagam zrozumieć mechanizmy rządzące uczuciem głodu i sytości. Wierzę, że świat stanie się lepszy, jeśli więcej kobiet będzie mogło powiedzieć  „I’m enough”. Opinie o mnie znajdziesz > tutaj

Od zawsze interesowałam się psychologią odżywiania. Chciałam zrozumieć, od czego zależy to, że jedni potrafią cieszyć się jedzeniem i są zadowoleni ze swojego ciała (nawet gdy odbiega od tzw. standardu), a drudzy na odwrót, z jedzeniem wręcz „walczą”, żyją z poczuciem winy i choćby nie wiem jak atrakcyjni byli, to w swoich oczach wciąż nie są wystarczająco „jacyś”. Jako młoda dziewczyna doświadczyłam na sobie wielu sposobów odżywiania, diet, obsesji i efektów jojo. Wiem jakie frustrujące bywa dążenie do celu (szczególnie tego źle postawionego). Osiągnęłam wreszcie swój spokój w temacie wagi i ciała…

Zainteresowania zamieniłam w swój zawód a w kwietniu 2014 założyłam swoją firmę EveryBody Małgorzata Zięba, gdzie oferuję klientom wsparcie w zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze oraz wsparcie w zmianie sposobu myślenia na takie, które sprzyja zdrowiu i sylwetce.

Certyfikat coacha uzyskałam w Krakowie (Szkoła Profesjonalnego Coachingu) w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, z którym przez kilka lat współpracowałam jako koordynator Szkoły Profesjonalnego Coachingu, projektów szkoleniowych oraz krakowskiego Klubu Coacha. Tytuł psychodietetyka uzyskałam w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie a umiejętności trenerskie m.in na Akademii Mistrzów Treningu (G.T Mentor, Kraków). Regularnie się doszkalam (np. Psychoterapia jedzących za dużo,  praca z ciałem, Life Coaching, Soul Coaching, terapia schematów). Współpracowałam z Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania, a obecnie z Instytutem PROCES.)

Wierzę, że Ciało i Umysł są niepodzielone, dlatego chcąc zmienić się trwale, warto zaangażować się w pracę na wielu obszarach – co właśnie proponuję. Interesuje mnie Człowiek  w ujęciu holistycznym. Lubię łączyć różne metody pracy, dopasowywać je indywidualnie do danej osoby. Inspiruję się Gestaltem, filozofią Kaizen, terapią systemową. Prywatnie bliska mi natura – (jako pierwsze studia ukończyłam Agroekologię). Interesuje mnie idea „slow life”, „less waste”.